Уколи краси

Уколи краси

УКОЛИ КРАСИ

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНІ УКОЛИ КРАСИ, ЯК ВОНИ ПРАЦЮЮТЬ І КОЛИ ЇХ ЗАСТОСОВУВАТИ
Ін'єкційна косметологія (в народі «уколи краси») - це розділ естетичної медицини і невід'ємна частина сучасних методів омолодження і профілактики старіння.

Застосування ін'єкційних методик направлено на рішення самих різних завдань: розгладжувати зморшки і складки, заповнювати відсутні обсяги і надавати ліфтинговий ефект, коригувати ассиметрию особи, покращувати якість і колір шкіри, зменшувати пігментацію, патологічну судинну сітку і вираженість акне, відновлювати водно-ліпідну мантію шкіри. Безумовно, розібратися в показаннях до проведення ін'єкційних процедур і в якому віці їх проводити дуже складно, особливо якщо ви ще дуже молоді і здається, що ще рано вдаватися до настільки серйозних процедур. Важливо відзначити, що ін'єкції, як і будь-які косметологічні процедури в принципі, потрібно робити не у відповідності з будь-якими віковими категоріями, а виключно за показаннями!

У разі ін'єкційних методик - все дуже індивідуально!!!

ОСНОВНІ ІН'ЄКЦІЙНІ МЕТОДИКИ ТА ЇХ ПРИЗНАЧЕННЯ

Біоревіталізація
Саме слово походить від латинських «біо» (життя) і «ревіталізація» (відновлення). У загальному сенсі до біоревіталізації відносяться всі методики омолодження, які за допомогою підшкірного або внутрішньошкірного введення біологічно активних речовин покращують стан позаклітинного матриксу.

Це препарати на основі яких тільки гіалуронової кислоти, або її поєднання з вітамінами, мінералами, амінокислотами, рослинними екстрактами - в цьому випадку метод прийнято називати біорепарацією.

ЕФЕКТ ВІД Біоревіталізації

Магія гіалуронової кислоти полягає в здатності притягувати і утримувати воду завдяки великій молекулярній масі. Її величезна роль в зволоженні шкіри вже доведена науково. Завдяки цій властивості препарати на основі «гіалуронка» насичують шкіру вологою, роблячи її більш захищеною від впливу агресивних чинників середовища і мікроорганізмів, надаючи їй пружність і здоровий вигляд.

Біорепаранти крім цього, діють на фібробласти, активуючи внутрішньоклітинні процеси, прискорюючи вироблення колагену, еластину і власної гіалуронової кислоти.

У ПІДСУМКУ:
Шкіра вирівнюється, і підвищується її пружність. Поліпшується колір обличчя, пігментні плями і зморшки стають менш помітними або пропадають зовсім, зменшуються розтяжки.
КОЛИ ПОЧИНАТИ процедуру біоревіталізації
Ін'єкції біоревіталізантів використовують для видимого омолодження шкіри обличчя, шиї і декольте, рук і будь-яких інших частин тіла, які пацієнт хоче «оживити».

Це один з найбільш ефективних методів профілактики фотостаріння і відновлення гідроліпідної мантії шкіри після перебування на сонці або після морозної зими і ін.

Перший прояв вікових змін - це втрата шкірою вологи. Цей процес пов'язаний і з неспроможністю захисних бар'єрів, і з фізіологічним віковим зменшенням синтезу гіалуронової кислоти. На перших етапах ми можемо справлятися тільки зовнішніми засобами, в залежності від генетичних особливостей, але тільки років до 30. Потім, починаючи років з 35, настає момент, коли потрібно починати «профілактувати» старіння. Так, саме так: почавши роботу з шкірою вчасно і регулярно - хоча б 2 рази в рік її «біоревіталізувати», можна істотно загальмувати всі вікові зміни.

СКІЛЬКИ ТРИВАЄ ЕФЕКТ ВІД Біоревіталізації
Депонована в шкіру гіалуронова кислота розпадається природним чином і виводиться з організму, тому результат після курсу процедур з трьох ін'єкцій тримається в середньому 4-6 місяців. Причому цей термін залежить не тільки від препарату, а й від індивідуальних особливостей організму і способу життя - куріння, сонячні промені, ультразвукові хвилі і ін. Прискорюють розпад гіалуронової кислоти. Крім того, препарати нового покоління, наприклад, біоревіталізація Профайл дають зволоження до 6 місяців після двократної процедури. Цю ж методику можна використовувати і для області шиї, декольте і кистей рук.

МОЖЛИВА Побічна дія після біоревіталізації:
Гіалуронова кислота комплиментарна для організму і абсолютно безпечна.

МОЖЛИВА Побічна дія Мезотерапії
Як правило, алергічна реакція на лікарські компоненти з'являється рідко і проходить з часом. Щоб уникнути всього цього, лікар-дерматолог з'ясовує заздалегідь, чи є схильність до алергії, і проводить шкірні проби.

КОНТУРНА ПЛАСТИКА - введення Філлера
Контурна пластика - це введення в проблемну зону препаратів, які називаються філлерами. Філлери - це готові наповнювачі у вигляді гелів різного ступеня в'язкості, натурального або синтетичного походження, здатні в багатьох випадках замінити оперативну пластику. При цьому техніки введення філерів в шкіру можуть бути самими різними: мікроголкою безпосередньо під зморшку, за допомогою тонкого провідника - канюлі, методикою векторного ліфтингу.

Коли допомагає:

Завдяки умілим ін'єкціям можна підтягнути овал обличчя, приховати носогубні складки або прибрати мішки під очима, відновити обсяг губ і виправити їх асиметрію, усунути брилі, підняти куточки брів для більш виразного погляду, підняти куточки губ, які з віком опускаються вниз. За допомогою філерів можна навіть скорегувати форму носа або підборіддя, «прибрати» Дрібнозморшкувату сітку в області щік і, крім того, значно поліпшити якість шкіри.

Важливо розуміти, що заочно вибрати такий препарат неможливо. Вони розрізняються за складом, в'язкості і концентрації гіалуронової кислоти, а також наявності інших діючих компонентів.

Дерматолог підбирає потрібний препарат і варіант його введення, виходячи з безлічі чинників: загального стану шкіри, вираженості і глибини зморшок і їх локалізації, анатомічної будови обличчя, віку і схильності до алергії.

Як працює

У міру зменшення жирової тканини, шкіра втрачає еластичність і обвисає. Філлери заповнюють ці порожнечі і складки, розгладжуючи таким чином зморшки, зміцнюючи і поліпшуючи тканинну структуру. Чинний склад буває різним:

Гіалуронова кислота. Найбільш безпечний філлер, так як аналогічне речовина виробляється в нашому організмі. Гіалуронова кислота затримує вологу і стимулює вироблення власного колагену і еластину.

Плюс ще й в тому, що результат оборотний. Так що асиметрію або занадто об'ємні губи можна поправити: лікар просто введе гиалуронидазу, яка швидко розщеплює гіалуронку.
Колаген. Є два різновиди: синтетичний і тваринного походження. Головна перевага цього наповнювача в тому, що особа після такої пластики виглядає природно.
Полі-L-молочна кислота (препарат AestheFill) - біосумісні синтетична речовина. Філер стимулює синтез власного колагену, за рахунок чого і виявляється виражений омолоджуючий ефект. Результат помітний не відразу, а після курсу ін'єкцій - через 2 місяці, з поступовим наростанням ефектів.

Скільки триває ефект

Біорозкладані філери тримаються найменше. Так, колаген тваринного походження починає розпадатися вже через місяць і результат, відповідно, пропадає.

Уколи гіалуронової кислоти доведеться повторювати в середньому через 6-9 місяців. Філлери з полі-L-молочною кислотою - до 12-14 місяців.

Філлери можуть носити найрізноманітніші назви. Однак важливіше не бренд, а зрозуміти, який саме наповнювач вам потрібен.

Коли починати робити

Стосовно до контурної пластики - питання риторичне, оскільки цілі, завдання та можливості методики досить широкі: тобто за наявністю естетичних дефектів або в міру їх появи, але не раніше, ніж з 18 років.

Побічні ефекти

В руках професіонала побічні ефекти від проведеної контурної пластики якісними сертифікованими препаратами виникають вкрай рідко. Крім алергічної реакції, яка частіше виникає на наповнювачі тваринного походження, може «проявлятися» синдром гіперкорекції. У цьому випадку застосовується введення препарату Гіалуронідази - ферменту, що розчиняє гіалуронову кислоту. 

ПРО ЩО ВАЖЛИВО ПОДУМАТИ ПЕРЕД БУДЬ ЯКИМИ ІН’ЄКЦІЯМИ

Уколи краси дійсно принесуть бажаний результат тільки в тому випадку, якщо їх підбирає і робить компетентний і досвідчений лікар, а пацієнт дотримується всіх його рекомендації. Щоб очікування виправдалися:

Обговоріть можливі ризики і наслідки, альтернативи, підготовку до уколів і догляд за шкірою після процедури.

Загалом, не соромтеся висловлювати всі свої сумніви і реальні очікування.
Пам'ятайте про протипоказання. Список великий: від легкої ГРВІ до діабету і пухлин. Майже всі ін'єкції заборонені під час вагітності та лактації. Якщо є схильність до алергії, краще зробити алергопробу.

Переконайтеся, що вам пропонують схвалені в Україні препарати. Перевірити, які нейротоксини зареєстровані у нас, можна в Держреєстрі лікарських засобів. Біоревіталізанти і філери можна знайти на сайті Укрспоживнагляду.
Не забувайте, що всі ін'єкційні процедури повинні проводитися в умовах процедурного кабінету з дотриманням режиму антисептики в цілях профілактики інфікування.
У нашій клініці гарантовано дотримання всіх перерахованих вище умов для успішного проведення всіх ін'єкційних естетичних методик.

Зв'яжіться з нами
Залиште свої дані і ми до вас зателефонуємо!

Що говорять наші клієнти

Все що ми робимо лише для красоти і здоров'я наших клієнтів, які є нашими друзями!

Наші бренди

Ми використовуємо тільки високоякісні оригінальні засоби