Масаж обличчя

Масаж обличчя

Професійний масаж обличчя в центрі краси у Львові

Будь-який курс косметичного догляду за шкірою включає масаж обличчя, який робить шкіру гладкою та еластичною, покращує кровообіг, зміцнює м'язи, допомагає зробити природні контури чіткіше. Різні види масажу сприяють розгладженню зморшок, усунення набряклості і другого підборіддя.

Ще Гіппократ писав про те, що «в багатьох речах лікар повинен бути досвідченим, і не менше - в масажі». Ця лікувальна процедура відома з давніх часів, і в наші дні користується величезним попитом, адже регулярний масаж обличчя - чи не найдієвіший спосіб боротьби зі старінням шкіри.

Фахівці нашого центру краси, володіють знаннями про самих різних прийомах і техніках масажу, з посиленою увагою поставляться до всіх особливостей будови вашого обличчя і типу шкіри.

ВІДНОВЛЮЮЧИЙ, РОЗСЛАБЛЮЮЧИЙ, ПРОСТО ПРИЄМНИЙ

Сучасний світ сповнений стресів, які негативно позначаються як на нашій нервовій системі, так і на стані нашої шкіри. Як правило, найсильніше зміни помітні на шкірі обличчя. Набряклість, в'ялість, нездоровий колір, викликаний порушеним кровообігом, - відображення в дзеркалі, погодьтеся, часто не радує.

Масаж обличчя, виконаний професійним косметологом-масажистом, допоможе вам позбавитися від зайвої напруги м'язів і вивести токсини, що накопичилися з глибоких шарів шкіри, чого практично неможливо добитися в домашніх умовах. В результаті ваша шкіра стане виглядати свіжою, поверне свою еластичність і набуде більш чіткі контури.

ПРОФЕСІОНАЛ ПІДКАЖЕ

Спеціаліст визначить, який вид масажу вам необхідний. Рішення залежить від декількох факторів: вік пацієнта, загальний стан шкіри обличчя, наявність шрамів, пігментних плям, висипу і інших особливостей.

Найкращий результат, як показує практика, досягається лише при систематичному проходженні курсів масажу - одноразова процедура хоч і корисна, але навряд чи буде достатньо ефективною. Ми зазвичай радимо своїм клієнтам проходження курсу, що складається в середньому з 5-10 процедур з періодичністю один-два рази на тиждень. Надалі періодичність може бути знижена до одного разу на місяць.

ВИДИ МАСАЖУ ОБЛИЧЧЯ 

Нижче перераховані основні види масажу обличчя, з яких фахівець з вашою допомогою вибере саме той, який підходить вам найкраще.

Класичний масаж. 
Найпопулярніший вид масажу - за допомогою погладжування і розтирання майстер зміцнює м'язи вашого обличчя, запобігає утворенню зморшок, роблячи шкіру більш пружною і еластичною.

Релаксуючий масаж
Найчастіше ця процедура включена в комплексну програму по догляду за шкірою обличчя і спрямована на зняття напруги і розслаблення м'язів. Також результатом релаксуючого масажу стає очищений поверхневий шар шкіри і поліпшений кровообіг, який відповідає за здоровий колір обличчя.

Лімфодренажний масаж.

Особливо корисний тим, хто страждає від набряклості лиця і синців під очима. Під час такого масажу фахівець використовує спеціальні косметичні засоби, що сприяють активізації роботи лімфатичної системи і поліпшенню кровообігу.

Наші фахівці, для яких принцип «не нашкодь» є основним, завжди готові проконсультувати вас з питань краси і підібрати для вас індивідуальну косметологічну програму.

Зв'яжіться з нами
Залиште свої дані і ми до вас зателефонуємо!

Що говорять наші клієнти

Все що ми робимо лише для красоти і здоров'я наших клієнтів, які є нашими друзями!

Наші бренди

Ми використовуємо тільки високоякісні оригінальні засоби