Чистка обличчя

Чистка обличчя

Шлях до здорової і красивої шкіри лежить через періодичну чистку обличчя, яка забезпечує краще проникнення активних компонентів косметичних засобів в глибокі шари шкіри, а також дозволяє попередити і усунути ряд неприємних явищ, таких як комедони, розширені пори, прищі, вугрі, шкірні запалення, зниження вироблення еластину, загрубіла шкіра і т. д.

Щоб очистити пори, наші бабусі користувалися гарячою парою, яка відкривала пори, дозволяючи очистити їх. Однак сучасна косметологія ставиться до цього методу скептично.

По-перше, ця процедура повинна супроводжуватися попередньою підготовкою шкіри. Крім того, існує небезпека, що пори залишаться відкритими довгий час, заподіявши шкірі шкоди. Одним із засобів для чищення лиця є скраб, відлущуючий омертвілі клітини, помітно омолоджуючи і освіжаючи шкіру. Скрабування можна проводити самостійно, але і воно не гарантує чистки шкіри в повній мірі, тому за даною послугою найкраще звертатися до косметолога, в арсеналі якого є безліч сучасних методів із застосуванням спеціальних апаратів, косметичних засобів і професійних знань.

Залежно від типу шкіри, яка буває жирною, сухою і нормальною, її забруднення у всіх відбувається по-різному. Володарі сухої шкіри не відчувають проблем, пов'язаних з виділенням шкірного сала, тому у них практично не буває прищів, вугрів, чорних крапок і забитих пор. Звичайно, їм також потрібна чистка обличчя, яку фахівці підбирають індивідуально. Адже після чистки активізуються обмінні процеси в клітинах, відбувається омолодження і видаляється ороговілий шар шкіри, який є у всіх. А ось власникам жирної шкіри чистка обличчя рекомендується особливо, так як шкірне сало, рясно виділяється даним типом шкіри, дуже скоро приводить до забивання пор і можливого запалення.

Сучасна косметологія має більші можливості в області чищення лиця і включає в себе 3 її види. Косметолог вибирає потрібну для клієнта процедуру, орієнтуючись на його стан шкіри, а також показання і протипоказання.

Чистки обличчя:

  • Механічна (по-іншому - ручна);
  • Хімічна (застосовується пілінг з кислотами);
  • Апаратна (із застосуванням ультразвуку, струмів і вакууму).

Ручна чистка та її етапи:

Попри свою просту назву, ручна, або механічна чистка - це ефективна процедура, показана людям з жирною шкірою, забитими порами, а також наявними на шкірі акне без запалення. В ході процедури косметолог вручну видаляє комедони, використовуючи для цього спеціальні інструменти, такі як ложечка для носа, ситечко, голка Відаля і ложечка Уно. Перед процедурою, яка триває 45 хвилин, всі інструменти стерилізуються, виключаючи попадання на обличчя інфекції і шкідливих мікробів.

  1. Підготовкою до ручної чистки є попереднє очищення обличчя від косметики і поверхневих забруднень. Для того, щоб перед чищенням пори були розкриті, косметолог наносить маску або розпарює обличчя. Потім майстер видаляє ороговілий шар шкіри і наліт жиру, використовуючи ситечко.
  2. Потім, за допомогою інструменту і стерильної серветки відбувається видалення сального секрету з пір, яке може виявитися трохи хворобливим. Щоб шкіра не встигла охолонути, косметолог намагається провести другий етап за 20 хвилин.
  3. Щоб провести дезінфекцію, закрити пори і заспокоїти шкіру після чищення, застосовуються маски з глиною, масаж, дарсонвалізація і інфрачервоні лампи.

Після чищення 
Протягом 12 годин не можна змочувати обличчя;
Протягом 3 днів потрібно відмовитися від умивання водою, а замість нього протирати обличчя лосьйоном з вмістом спирту;
Щоб уникнути рубців, не можна відлущувати кірки, які утворилися на порах;
Протягом 4 днів не можна засмагати в солярії або на відкритому сонці.

Протипоказання:

Суха і чутлива шкіра;
Бронхіальна астма, гіпертонія;
Вірус герпесу, фурункульоз, екзема;
Ламкі судини.

Апаратна чистка
Чистка обличчя ультразвуком

Ультразвукова чистка обличчя забезпечує делікатне видалення забруднень з поверхні шкіри, не супроводжуючись при цьому ніякими хворобливими відчуттями. Не вимагає попереднього розпарювання, не викликає алергію і підходить для всіх типів шкіри.

Зв'яжіться з нами
Залиште свої дані і ми до вас зателефонуємо!

Що говорять наші клієнти

Все що ми робимо лише для красоти і здоров'я наших клієнтів, які є нашими друзями!

Наші бренди

Ми використовуємо тільки високоякісні оригінальні засоби