Краса без скальпеля

Краса без скальпеля

Омолодження, корекція обличчя і тіла не завжди вимагають хірургічного втручання. Клініка 4Angels віддає перевагу малоінвазивній антивіковій терапії.

ХХI-е століття подарував можливість робити людей молодше і привабливіше без фізичного проникнення під шкіру. На щастя, пластичні операції вже давно не єдиний спосіб зупинити процес старіння. Розуміючи, що багато жінок і чоловіки до останнього моменту відкладають похід до хірурга, наші клініки сконцентрувалися на виборі і застосуванні виключно сучасного, передового обладнання та способах омолодження, які не потребують хірургічного втручання.

Сучасні анти-ейдж технології дозволяють вже через два дні після процедури користуватися косметичними засобами і вести звичний спосіб життя, що практично неможливо в разі звернення до пластичної хірургії. Наприклад, новітні лазерні анти-ейдж процедури дозволяють прогрівати шкіру зсередини, для вироблення нового колагену і одночасно шліфувати її зовні, видаляти пігмент і розширені судини, в рамках всього лише одного відвідування косметолога. Після такої процедури, клітини шкіри зрілої людини можна порівняти, за своїми ключовими параметрами, з клітинами молодої шкіри.

При цьому проблема пігментації, яка була частим ускладненням лазерного омолодження в минулому, тепер повністю виключена, а реабілітаційний період не перевищує 5-7 днів. За нашу практику ми допомогли сотням пацієнтів відчути себе впевненими в собі, повернули їм молодість і допомогли позбутися слідів постакне, рубців, розтяжок, пігментації, зморшок, судинних сіток і утворень, розацеа, значно підвищили тургор і еластичність їх шкіри. Будемо раді допомогти і Вам!

Що говорять наші клієнти

Все що ми робимо лише для красоти і здоров'я наших клієнтів, які є нашими друзями!

Наші бренди

Ми використовуємо тільки високоякісні оригінальні засоби