Догляд за обличчям

Догляд за обличчям

Краса без скальпеля

Омолодження, корекція обличчя і тіла не завжди вимагають хірургічного втручання. Клініка 4Angels віддає перевагу малоінвазивній антивіковій терапії.

ХХI-е століття подарував можливість робити людей молодше і привабливіше без фізичного проникнення під шкіру. На щастя, пластичні операції вже давно не єдиний спосіб зупинити процес старіння. Розуміючи, що багато жінок і чоловіки до останнього моменту відкладають похід до хірурга, наші клініки сконцентрувалися на виборі і застосуванні виключно сучасного, передового обладнання та способах омолодження, які не потребують хірургічного втручання.

Сучасні анти-ейдж технології дозволяють вже через два дні після процедури користуватися косметичними засобами і вести звичний спосіб життя, що практично неможливо в разі звернення до пластичної хірургії. Наприклад, новітні лазерні анти-ейдж процедури дозволяють прогрівати шкіру зсередини, для вироблення нового колагену і одночасно шліфувати її зовні, видаляти пігмент і розширені судини, в рамках всього лише одного відвідування косметолога. Після такої процедури, клітини шкіри зрілої людини можна порівняти, за своїми ключовими параметрами, з клітинами молодої шкіри.

При цьому проблема пігментації, яка була частим ускладненням лазерного омолодження в минулому, тепер повністю виключена, а реабілітаційний період не перевищує 5-7 днів. За нашу практику ми допомогли сотням пацієнтів відчути себе впевненими в собі, повернули їм молодість і допомогли позбутися слідів постакне, рубців, розтяжок, пігментації, зморшок, судинних сіток і утворень, розацеа, значно підвищили тургор і еластичність їх шкіри. Будемо раді допомогти і Вам!

Догляд за шкірою у Центрі Краси та Молодості 4Angels

Догляд з космецевтикою Histolab.
Наші косметологи за допомогою широких лінійок космецевтики Histolab можуть підібрати догляд для різного типу та стану шкіри.

Догляд Acne Derma Basic Science Histolab
Для кого: призначений для шкіри, що має акне, акнеподібне висипання. Також підходить для жирної шкіри з розширеними порами.
Результат: Зменшує запалення та кількість висипань, регулює роботу сальної залози. 

Догляд Aqua Derma Basic Science Histolab
Для кого: інтенсивне зволоження для всіх типів шкіри. Підходить після активної інсоляції, Відновлює гідро-ліпідну мантію шкіри після впливу факторів зовнішнього середовища ( вітер, знижена вологість повітря), процедура вихідного дня, розацеа.
Результат: істинно зволожена шкіра, помітне зменшення лущення та подразнення. Рівномірний тон шкіри.

Догляд Age Derma Basic Science Histolab
Для кого: для усіх типів шкіри з першими проявами вікових змін, з вираженими проявами фото- та хроностаріння, розацеа.
Результат: підвищення пружності та еластичності шкіри, помітно розгладжені зморшки, потужний ліфтинг ефективний. Процедуру можна виконувати перед святковими подіями.

Догляд Whitness Derma Basic Science Histolab 
Для кого: шкіра з пігментацією, нерівномірний тон шкіри, фотостаріння, тьмяний колір шкіри, процедура вихідного дня.
Результат: помітне освітлення пігментних плям, насичена вітамінами сяюча шкіра, глибоке зволоження, рівномірний тон шкіри.

Курс догляду 4-6 разів, раз у пів року. Догляд немає сезонних обмежень.

Зв'яжіться з нами
Залиште свої дані і ми до вас зателефонуємо!

Що говорять наші клієнти

Все що ми робимо лише для красоти і здоров'я наших клієнтів, які є нашими друзями!

Наші бренди

Ми використовуємо тільки високоякісні оригінальні засоби